facebook
Budowa domów pod klucz Kraków LitBud

Firma LITBUD
tel. 606-79-79-37
litbud@interia.pl

firma remontowa litbud

Wykonujemy usługi:
- koparkami,
- koparkami gąsienicowymi,
- koparko-ładowarkami,
- mikrokoparkami.
budowa domów kraków
Oferujemy transport:
- kruszywa,
- piasku,
- ziemi,
- gruzu,
- itp.

budowa domów litbud

Kraków i okolice

Tynki maszynowe Kraków

LitBud Kraków - tynki maszynowe najwyższej jakości

Tynki maszynowe to nowoczesna metoda, która coraz śmielej wypiera tradycyjne tynkowanie. Dzięki niej można zaoszczędzi nie tylko pieniądze, ale i czas. Poza tym za tynkowaniem maszynowym przemawia również jakość. LitBud Kraków jako jedni z pierwszych na rynku sięgnęli po tę metodę i dlatego dziś jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Wykonywanie tynków maszynowych nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Zawsze robimy to szybko, sprawnie i skutecznie. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 

Jakie są zalety tynków maszynowych?

Tynki maszynowe prowadzi się przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu oraz wydajność pracy. Takie prace tynkarskie wykonywane maszynowo mogą trwać nawet do 3-4 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnego tynkowania ręcznego. Jest to szczególnie ważne, jeśli do wykończenia mamy dużo powierzchni.

 

Tynki maszynowe są obecnie najpopularniejszą metodą wykończenia, zarówno ścian jak i sufitów. Do ich wykonania stosuje się gotowe mieszanki, które wystarczy wsypać do zasobnika agregatu, a ten automatycznie miesza je z wodą. Następnie za pomocą pistoletu natryskowego masa nakładana jest na wybraną powierzchnię - ściany lub sufitu.

 

Dużym plusem gotowych mieszanek w workach jest to, że we wszystkich opakowaniach mamy taki sam produkt – odznaczający się jednakowymi właściwościami, dzięki czemu wiemy jakiego efektu możemy się spodziewać.

 

Tynki maszynowe - jakość i szybkość wykonania

Zajmujemy się wykonywaniem tynków maszynowych na szeroką skalę. Realizujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Za nami przemawiają przede wszystkim trzy aspekty:

  1. Jakość wykonania – tego typu prace wykonujemy już od wielu lata – jako jedni z pierwszych na rynku. Przemawia więc za nami wiedza jak i doświadczenie, dlatego doskonale znamy się na wykonywaniu tynków maszynowych.
  2. Szybkość realizacji zlecenia – dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie wykonać prace nawet 3-4 razy szybciej niż w przypadku tynkowania ręcznego. Poza tym działamy zespołowo – ilość osób dobierana jest zawsze optymalnie do wielkości zlecenia.
  3. Konkurencyjna cena – dbamy o relację z naszymi klientami, dlatego przygotowujemy niezwykle atrakcyjne, wręcz konkrecyjne oferty. Wiemy jak kosztowne są wszelkie roboty budowlane i jak ważną kwestią jest oszczędzania na każdym etapie budowy.

 

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, przygotujemy ofertę cenową.