facebook
Budowa domów pod klucz Kraków LitBud

Firma LITBUD
tel. 606-79-79-37
litbud@interia.pl

firma remontowa litbud

Wykonujemy usługi:
- koparkami,
- koparkami gąsienicowymi,
- koparko-ładowarkami,
- mikrokoparkami.
budowa domów kraków
Oferujemy transport:
- kruszywa,
- piasku,
- ziemi,
- gruzu,
- itp.

budowa domów litbud

Kraków i okolice

Kostka brukowa LitBud Kraków

Podjazd i przestrzeń wokół domu są drugim, zaraz po elewacji, najbardziej rzucającym się w oczy elementem każdej posesji. Dlatego też polecamy Państwu swoje usługi w zakresie kładzenia kostki brukowej, płyty chodnikowej lub innego materiału dostarczonego przez klienta. Dzięki nam będą mieli Państwo podjazd, parking lub chodnik, który będzie idealnie pasował do domu i jego otoczenia.

Aktualnie na rynku dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju kostek, zróżnicowanych pod kątem kształtu, wykończenia, faktury, kolorów jak i materiału. Pozwala to dostosować projekt nawierzchni do otoczenia oraz funkcji jaką ma pełnić. Dzięki temu możemy np. otrzymać efekt średniowiecznego bruku lub wręcz przeciwnie – nowoczesną nawierzchnię doskonale pasującą do elewacji budynku.

Bardzo ciekawe efekty można osiągnąć nie tylko za pomocą samej kostki, ale również sposobu jej ułożenia. Dzięki różnorodności kształtów i kolorów można tworzyć wzory, które ożywią podjazd czy ogród oraz dopełnią wizualnie projekt domu.

Pracujemy nie tylko na terenie Małopolski (Kraków i okolice), ale również całej Polski południowej.

Posted by LIT BUD on 24 listopad 2014