facebook
Budowa domów pod klucz Kraków LitBud

Firma LITBUD
tel. 606-79-79-37
litbud@interia.pl

firma remontowa litbud

Wykonujemy usługi:
- koparkami,
- koparkami gąsienicowymi,
- koparko-ładowarkami,
- mikrokoparkami.
budowa domów kraków
Oferujemy transport:
- kruszywa,
- piasku,
- ziemi,
- gruzu,
- itp.

budowa domów litbud

Kraków i okolice

Elewacje Kraków

LitBud Kraków - elewacje najwyższej jakości

Elewacja domu jest wizytówką jego mieszkańców, dlatego warto zadbać o należyty jej wygląd. Oferujemy Państwu usługi w zakresie kompleksowego wykonywania elewacji według życzenia klienta. Zapewniamy, że nasza praca przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Podstawą każdej dobrze wykonanej elewacji jest prawidłowe ocieplenie budynku. Do tego celu wykorzystujemy materiały takie jak wełna, styropian czy styrodur.

Przed przystąpieniem do prac dociepleniowych powinny zostać zakończone wszystkie roboty wykończeniowe wewnątrz budynku, gdyż mogą one być przyczyną podniesienia wilgotności. Zanim zaczniemy, wykonujemy również próbę przyczepności oraz w razie potrzeby gruntujemy podłoże pod ocieplenie.

Następnie zaczynamy od mocowania warstwy izolacyjnej (styropian, wełna mineralna, styrodur) od dołu do góry. Kolejną czynnością jest kołowanie, które wykonuje się po upływie minimum 2 dni od położenia warstwy izolacyjnej.

Kolejnym etapem prac ociepleniowych jest położenie warstwy zaprawy oraz wtopienie w nią siatki z włókna szklanego. Warstwa ta ma chronić izolację termiczną przed działaniem warunków atmosferycznych i czynników mechanicznych, jak również jest podłożem pod tynki zewnętrzne.

W dalszej kolejności gruntujemy podłoże, tynkujemy oraz malujemy elewację .

Wykonywane przez nas elewacje charakteryzują się wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. W pracach nad elewacjami wykorzystujemy również hydro i termoizolację pianą poliuretanową.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa małopolskiego (Kraków i okolice), ale działamy praktycznie na terenie całej Polski południowej.

.Elewacje Kraków Litbud Elewacje Kraków Litbud Elewacje Kraków Litbud Elewacje Kraków Litbud